Najbliższe wydarzenia

1

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Muzeum

Harmonogram wywozu

Sesje Rady Gminy

Polecamy

Gmina Nowy Żmigród

Kamil Cygan wicemistrzem Polski OSP MTB!

Dzisiaj (22.04) w Warszawie, podczas wyścigu rozpoczynającego tegoroczną serię maratonów Czesława Langa, przy kapryśnej pogodzie w pobliżu Pałacu Wilanów na starcie stanęło łącznie ponad 800 uczestników.

Trasa w Warszawie jest najszybsza w całym cyklu. Jest płasko, sporo dróg to ubita ziemia, lub wręcz asfalt. Miejscami wiejący silny wiatr oraz odcinki wyboistych polnych dróg mogło sprawić problemy mniej doświadczonym zawodnikom.

Karty w sobotnim wyścigu rozdawała pogoda. Na starcie kolarzy przywitało słońce, ale z każdą minutą było gorzej. Wzmagał się wiatr, spadała temperatura, nadciągały chmury. Na szczęście do końca nie padało.

Na najkrótszym dystansie liczącym ponad 43 km zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Ochotniczej Straży Pożarnej, Kamil Cygan (OSP KSRG Łysa Góra)  na co dzień reprezentujący Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów zajął drugie miejsce i wywalczył tytuł wicemistrza Polski Ochotniczej Straży Pożarnej.

Fot. Własne / Organizator

 

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu lysagora.info stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

Kod antysapmowy
Odśwież