Tempo Nienaszów przegrywa z LKS Czeluśnica 0:3 na inaugurację rundy wiosennej

W sobotę 23 marca odbył się inauguracyjny mecz rundy wiosennej w krośnieńskiej klasie okręgowej. Drużyna Tempa Nienaszów na własnym stadionie podejmowała LKS Czeluśnica. Mecz zakończył się wynikiem 0:3. Zapraszamy do krótkiego podsumowanie meczu przez trenera Grzegorza Munię specjalnie dla naszego portalu:

Niestety przegraliśmy pierwszy mecz w rudzie wiosennej. Myślę że szybko stracona bramka miał wpływ na dalszy przebieg spotkania, ponieważ założenia przedmeczowe całkiem musieliśmy zmienić i tutaj muszę pochwalić chłopaków że po stracie bramki zareagowali dobrze. Uzyskaliśmy przewagę próbowaliśmy zdobyć bramkę i niewiele zabrakło bo mieliśmy swoje szansę. Niestety nie udało się a drużyna z Czeluśnicy wyszła z kontrą i oddając drugi strzał zdobyła drugą bramkę tuż przed przerwą. W drugiej połowie mecz już bez historii. Goście zdobyli 3 bramkę po kolejnej kontrze i kontrolowała już mecz do końca. Trudno musimy zapomnieć o tym meczu i walczyć w kolejnych. - Powiedział Grzegorz Munia