VII Turniej Tenisa Stołowego Strażaków

Serdecznie zapraszamy 24 lutego na VII Gminny Turniej Strażaków w Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród. W Sali Gminnego Ośrodka Kultury Początek Turnieju o godzinie 14.00

Podczas ferii zorganizowano wyjazdy na basen

Ferie zimowe na Podkarpaciu rozpoczęły się 29 stycznia, jednak planując atrakcje na ten czas nikt nie spodziewał się nadejścia prawdziwej zimy. W tym roku Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

X Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy - Zapowiedź

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu młodszych i starszych mieszkanek i mieszkańców gminy, którzy chcą zdrowo i miło spędzać czas wolny zapraszamy do wzięcia udziału w X Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy.

Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Strzelaniu z Wiatrówki

W niedzielne popołudnie 11 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Strzelaniu z Wiatrówki. Jak co roku współorganizatorem zawodów była Liga Obrony Kraju w Jaśle reprezentowana przez pana Krzysztofa Czajkę.

VI Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Darta

W niedzielę 4 lutego podczas ferii zimowych odbył się turniej o Mistrzostwo Gminy Nowy Żmigród w Darta. Po raz szósty rozegrany został w Sali GOK. Organizatorem jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Jutro rusza duży wyciąg w Chyrowej !

Już jutro od godziny 9:00 serdecznie zapraszamy do Chyrowej będzie otwarty duży wyciąg (900m). Od kilku dni warunki pogodowe sprzyjają sztucznemu naśnieżaniu obecnie jest kilkanaście centymetrów naturalnego śniegu. 9 armatek śnieżnych pracuje pełną parą aby przygotować jak najlepsze warunki narciarskie.

W Sadkach powstała siłownia zewnętrzna

silownia sadki 24 urządzenia sportowe: „biegacz”, „prasa ręczna”, „wioślarz” i „wahadło/twister” zostały zamontowane przy domu ludowym w Sadkach. Ogólnodostępna siłownia powstała powyżej istniejącego placu zabaw. Przy siłowni zamontowane zostały również: ławka, kosz na śmieci i tablica informacyjna – regulamin siłowni.

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Chyrowej już jutro !

Mamy dla Was miłą informację już jutro (17.01.2018) rozpoczynamy sezon narciarski 2018! Pogoda w ostatnich dniach sprzyja. Dzięki opadom śniegu oraz minusowym temperaturom, które umożliwiały naśnieżanie możemy zaprosić wszystkich miłośników białego szaleństwa dobrze przygotowany stok.

Nagrodzeni za wysokie wyniki sportowe

Nagrodzeni za wysokie wyniki sportoweDwaj sportowcy z terenu naszej gminy – Arkadiusz Baran i Kamil Cygan na wczorajszej sesji Rady Gminy otrzymali nagrody za wysokie wyniki sportowe. Gratulacje za znakomite osiągnięcia sportowe oraz podziękowania za promowanie gminy Nowy Żmigród na ogólnopolskiej arenie sportowej

Stacja narciarska Chyrowa ski gotowa do sezonu !

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami, stacja narciarska "Chyrowa Ski" jest już po wszystkich odbiorach wyciągów oraz tras narciarskich. Od wczoraj warunki pogodowe sprzyjają sztucznemu naśnieżaniu obecnie jest kilkanaście centymetrów naturalnego śniegu. 9 armatek śnieżnych pracuje pełną parą aby przygotować jak najlepsze warunki narciarskie.