28-latek i 22-latka oskarżeni m.in. o zbrodnie zgwałcenia małoletnich

28-latek i 22-latka oskarżeni m.in. o zbrodnie zgwałcenia małoletnichW efekcie śledztwa prowadzonego w Wydziale w Rzeszowie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości pod nadzorem Podkarpackiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie do Sądu Okręgowego w Świdnicy skierowany został akt oskarżenia przeciwko 28 letniemu mężczyźnie oraz 22 letniej kobiecie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Ile damy księdzu, który przyjdzie do nas po kolędzie? Szaleństwa nie będzie [SONDAŻ]

po kolędzieSezon kolęd ruszył. Ile drzwi, do których zapukają księża, pozostanie zamkniętych? Jedna piąta Polaków zapowiedziała, że na pewno ich nie otworzy.

Napisz komentarz (4 Komentarze)

Lipowica. 23 imigrantów w furgonetce - wśród nich kobiety i dzieci

SG2Do zdarzenia doszło 19 października w Lipowicy (gm. Dukla). Strażnicy graniczni z placówki w Sanoku kontrolowali tam pojazdy z zadaniem przeciwdziałania nielegalnej migracji. Do sprawdzenia wytypowali iveco na polskich numerach rejestracyjnych. Kierowcą auta był 31-letni obywatel Ukrainy.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Iwla: Poświęcenie Wieży Przyjaciół - w uroczystości wziął udział minister Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Przemysław Czarnek

Otwarcie wiezy016W sobotę 17 września br. na posesji ks. Ryszarda Szwasta w Iwli została odprawiona msza św. koncelebrowana, podczas której poświęcono nową, wybudowaną wieżę tzw. Wieżę Przyjaciół i odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą Tomaszowi Fallowi, organmistrzowi urodzonemu w Iwli w 1860 roku, w setną rocznicę śmierci. Oprawę muzyczną mszy św. wykonała orkiestra Filharmonii Rzeszowskiej.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Znaleziono zwłoki w zaroślach

5d6e7a1479b47 o fullW niedzielę (21 sierpnia), w zaroślach na terenie miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim znalezione zostały ludzkie zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Policjanci zabezpieczyli narkotyki i zlikwidowali nielegalną plantację konopi

303 244945Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy, wraz z funkcjonariuszami Samodzielnych Pododdziałów Kontrterrorystycznych Policji w Rzeszowie i Krakowie, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

🔴 Lipowica / DK19. Zderzenie dwóch ciężarówek - jedna osoba zakleszczona

a9388c8abc8cf74458480cf0cb5d456b LKolejny wypadek na DK19 we wtorek (19 lipca). Tym razem w Lipowicy (gm. Dukla) doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jeden z kierowców został zakleszczony. Na miejsce wysłano strażaków, medyków i policjantów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Policjanci zabezpieczali miejsce znalezienia amunicji z czasów II Wojny Światowej

303 243876Przez cały weekend, policjanci z jasielskiej komendy zabezpieczali miejsce odnalezienia amunicji z czasów II Wojny Światowej. Łącznie na terenie prywatnej posesji w Jaśle saperzy odnaleźli 18 pocisków artyleryjskich. Niebezpieczne znalezisko zostanie zutylizowane na wojskowym poligonie.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Policyjne patrole konne w walce z dewastacją pól i lasów

303 243363Policjanci na koniach pełnili służbę na terenie gminy Korczyna. Ich zadaniem jest przeciwdziałanie dewastacji pól uprawnych, łąk oraz leśnych szlaków turystycznych przez miłośników off-roadu. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)