Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

303 238841Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, odpowiedzialnego za serię włamań i kradzieży. Podejrzany 45-latek w ostatnich tygodniach prowadził przestępczą działalność na terenie cmentarza komunalnego w Jaśle. Mężczyzna ma na koncie włamania do samochodów oraz kradzieże portfeli i torebek z niezabezpieczonych pojazdów.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Tragiczny finał pożaru traw. Strażacy znaleźli ludzkie zwłoki

276097960 4895865440498008 2496818142087933093 nW Bieździadce doszło dzisiaj do tragedii. 88-letni mężczyzna zginął w pożarze traw. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora i biegłego lekarza sądowego.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Naczepą ciężarówki pijany kierowca uszkodził pomnik przy klasztorze w Dukli

8b7c0a3deab9f9237a5e5447c2a6dbd4 LW piątek około godz. 16, w rejonie klasztoru Bernardynów w Dukli doszło do uszkodzenia pomnika przez kierującego ciężarowym iveco z naczepą. Manewrująca po parkingu ciężarówka zwróciła uwagę naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie – nadkom. Krzysztofa Belczyka

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Niemowlę przestało oddychać. Wzorowa postawa strażaków z KP PSP w Jaśle

1460x616 19 marca strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle st. ogn. Wojciech Turczyk i ogn. Rafał Bilski, podczas pełnienia dyżuru na granicy w Budomierzu (pow. lubaczowski) przewozili ukraińskich obywateli z granicy do punktu recepcyjnego, a następnie do miejsc odpoczynku.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Odpowie za kradzież pozłacanego kielicha z kościoła

kielichzlotyPolicjanci z wydziału kryminalnego ustalili mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież kielicha w Kościele pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika w Jaśle. 56-latek przyznał się do kradzieży i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Pijany mężczyzna zniszczył drzwi wejściowe do kościoła

1491073382 dsc09499Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Nietrzeźwy 29-latek uszkodził drzwi wejściowe Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

ABW zatrzymała w Przemyślu rosyjskiego szpiega. Mężczyzna trafił do aresztu

ABW zatrzymało szpiega?!Podkarpacki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie wspólnie z ABW prowadzi śledztwo w sprawie szpiegostwa na rzecz rosyjskiego wywiadu. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

🔴 Zderzenie ciężarówek koło Dukli. Ruch wahadłowy na DK19

🔴 Zderzenie ciężarówek. Ruch wahadłowy na DK19W poniedziałek 28 lutego, około godziny 10:00 na drodze krajowej nr 19 w Trzcianie, pomiędzy Duklą, a Tylawą doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Droga została częściowo zablokowana, potrzebna była pilna interwencja służb ratunkowych.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Makabryczne odkrycie w Jaśle. Spacerowicze natknęli się na ludzkie szczątki

policjaDo przerażającego odkrycia doszło w minioną niedzielę, 13 lutego, na terenie osiedla Sobniów w Jaśle. Spacerowicze natknęli się na ludzkie szczątki w stanie głębokiego rozkładu. Leżały w zaroślach. Sprawą zajmuje się policja.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Znaleziono zwłoki kobiety w potoku

W sobotę 12 lutego około godziny 19:00 ujawniono zwłoki w potoku przepływającym w pobliżu ulicy Markiewicza w Miejscu Piastowym. Na miejsce zadysponowano odpowiednie służby.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)