Oplem wjechała w drzewa. Pasażerka poważnie ranna

 Służby ratunkowe interweniowały w Równem (gm. Dukla) w nocy z wtorku na środę (25/26 lipca), gdzie doszło do poważnego wypadku. Kierująca oplem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zakończyła jazdę na przydrożnych drzewach. Poważnie ranna została pasażerka pojazdu.

Do zdarzenia doszło na ulicy Koplanianej w Równem, około godziny 1:30. Na miejsce zadysponowano medyków SPPR Krosno, strażaków z OSP KSRG Równe i JRG Krosno oraz policjantów KP Dukla i WRD KMP Krosno.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który wypadł z drogi i uderzył w pobliskie drzewa. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego w wyciągnięciu pasażerki z rozbitego samochodu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm kobietom do czasu przekazania ratownikom. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została zabrana do szpitala. - relacjonują strażacy z OSP KSRG Równe

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że pojazdem podróżowały trzy młode kobiety. Natomiast poważnie ranna i nieprzytomna pasażerka, została przewieziona do szpitala.

krosno112.pl

zdjęcia: OSP KSRG Równe i krosno112.pl