VII Mistrzostwa Gminy Nowy Żmigród w Darta

W mistrzostwach udział mógł wziąć każdy chętny, który przybył na zawody i wyraził chęć uczestnictwa w nich. Do rywalizacji przystąpiło 11 zawodników. Zgodnie z regulaminem zawodnicy mieli do wykonania trzy serie po sześć rzutów.

Z pośród startujących wyłoniono czterech finalistów z najlepszymi wynikami: Jakub Jurusik - 387, Paweł Łukaszewski- 295, Andrzej Kopyta - 286, Mariusz Ćwiek - 268.

Ci zawodnicy zakwalifikowali się do finału zawodów w którym stoczyli zacięty pojedynek. Po wykonaniu ponownie trzech serii po sześć rzutów najlepszy okazał się

Jakub Jurasik zdobywając w finale 350 punktów. Drugie miejsce zajął Andrzej Kopyta z dorobkiem 331 punktów na trzecim miejscu uplasował się Paweł Łukaszewski 309 punktów. Czwarte miejsce zdobył Mariusz Ćwiek z wynikiem 231 punktów.

Zwycięscy otrzymali z rąk dyrektora GOK Jerzego Dębca puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.