Grad goli w meczu Tempa Nienaszów z Przełęczą Dukla

W niedzielnym spotkaniu "Tempa" Nienaszów z "Przełęczą" Dukla nie można było narzekać na brak goli. Nienaszów wygrywa u siebie 8:0 Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowanie meczu przez trenera Grzegorza Munię specjalnie dla naszego portalu:

Mecz zagraliśmy bardzo dobrze. Udało się szybko strzelić bramki bo po kilkunastu minutach było już 4:0. Drużyna z Dukli po takim początku była podłamana i było na zdecydowanie łatwiej. Mimo niezbyt dobrego boiska potrafiliśmy rozgrywać akcje szybkie i dokładne. Często w presingu odbieraliśmy piłkę zawodnikom gości już na ich połowie. Coraz więcej możliwości gry dostają młodzi zawodnicy co też jest ważne w kontekście długiej rundy. Cieszymy się że zwycięstwa i już myślimy o następnym meczu.