grzegorzbara24

grzegorzpers24 1

Lidera mamy, nikomu go nie oddamy - Wisłoka Nowy Żmigród wygrywa z Krempną (3:1)

Wisłoka Nowy Żmigród pokonuje Wrzos Krempna 3:1. Do meczu Wisłoka przystępujemy bardzo oslabiona z różnych powodów nie mogli wystąpić Konrad Cyran, Michał Stopa, Piotr Kutrzeba, Paweł Nawracaj oraz Daniel Kmiecik.

W bramce z konieczności staje Szymon Źrebiec. Od początku spotkania to Wisłoka prowadzi grę, goście cofnięci na własną połowę ograniczają się tylko do wybijania piłki jak najdalej od własnej bramki.10 minuta dośrodkowanie Sławka Chopiaka z rzutu wolnego najwyższej do piłki skacze doświadczony Łukasz Baran uderza a piłka ląduje na poprzeczce. Wisłoka cały czas atakuje kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska Tomka Zawickiego ,strzela głową Kuba Cyran jednak po raz kolejny broni na rzut rożny bramkarz Wrzosu.

Pierwszą bramkę strzela Bartek Chronowski po asyście Kuby Cyrana precyzyjnym strzałem z 20 metrów piłka wpada w kozioł przed bramkarzem i wpada blisko dalszego słupka. Po strzelaniu gola Wisłoka nadal długo utrzymuje się przy piłce stwarzamy sytuację bramkowe jednak pierwsza połowa kończy się 1:0.

Drugą połowę Wisłoka zaczyna bardzo dobrze 48 minuta z prawej strony dośrodkowanie Radka Krajciewicza Łukasz Baran przyjęciem piłki mija obrońcę Wrzosu i staje sam na sam z bramkarzem gości, podcina piłkę i mamy 2:0.

Po tej bramce okres słabszej gry ze strony Wisłoki. Mamy rzut rożny goście wybijają piłkę po kontrze zdobywają bramkę kontaktową. Wisłoka gra konsekwentnie, wymiana podań przed polem karnym pomiędzy Kubą Cyranem Łukaszem Baranem, który podaje do Dawida Tockiego ten mija obrońcę gości i z rogu szesnastki uderza po długim rogu w samo okienko bramki.

Mecz kończy się wynikiem 3:1 co oznacza, że Wisłoka obejmuje fotel lidera z przewagą 2 punktów nad Wisłoką Niegłowice.

Za tydzień Wisłokę czeka bardzo ważne spotkanie na wyjeździe z drużyną Standardu Święcany.