grzegorzbara24

grzegorzpers24 1

Efektowne zwycięstwo Wisłoki Nowy Żmigród 5:0 [ZDJĘCIA]

Wisłoka obudziła się z zimowego snu i w końcu zgarnęła 3 punkty. Mecz rozpoczęli od mocnych ataków , pierwsza akcja to wyjście sam na sam Adriana Kłosowskiego, jednak zawodnik Wisłoki minimalnie przestrzelił, za pare chwil Bartek Chronowski z 20 metrów uderza w poprzeczkę.

Na prowadzenie Wisłoka wychodzi po uderzeniu Adriana Kłosowskiego. II połowę Wisłoka rozpoczyna od mocnego uderzenia, po dośrodkowaniu Arka Majki bramkę z głowy zdobywa Łukasz Baran.

Za parę minut faulowany w polu karnym jest Łukasz Baran i rzut karny wykorzystuje Sławek Chopiak pewnie pokonując bramkarza. Na 4-0 strzela Arek Majka pięknym uderzeniem z 20 metrów. Wynik końcowy ustala Konrad Cyran strzelając z 16 metrów. W niedzielę mecz na wyjeździe z Wisłoką Błażkowa.

Wisłoka-GKS Dębowiec-Zarzecze 5:0 Adrian Kłosowski,Łukasz Baran,Sławek Chopiak,Arek Majka,Konrad Cyran