grzegorzbara24

grzegorzpers24 1

Festiwal bramek i pewna wygrana Wisłoki 8:0 [ZDJĘCIA]

Wczoraj (22.05) Wisloka Nowy Żmigród odnosi najwyższe zwycięstwo w tym sezonie, wygrywa z LKS Warzyce aż 8-0. Do meczu Wisłoka przystępuje bez podstawowego bramkarza Piotra Kutrzeby i bez Adriana Kłosowskiego, Łukasza Barana i Pawła Nawracaja.Mimo tych nieobecności, trener miał dziś do dyspozycji 19 zawodników. W bramce stanął z konieczności Hubert Źrebiec. Mecz Wisloka otwiera bramką z rzutu karnego Sławka Chopiaka. Przed przerwą podwyższa na 2-0 po indywidualnej akcji Sławka Chopiaka.

II połowę Wisłoka zaczyna dość niepewnie bo sam na sam wychodzi zawodnik gospodarzy, ale bardzo dobrze interweniuje bramkarz Wisłoki. To była jedyna bramkowa sytuacja zespołu Warzyc.

Na 3- 0 podwyższa Jakub Cyran po podaniu od Sławka Chopiaka. Nosem trenerskim popisał się Radosław Krajciewicz bo zaraz po wpuszczeniu na boisko bramkę zdobywa Szymon Źrebiec uderzeniem z głowy, następnie Przemek Młynarczyk dokłada swoją bramkę i robi się 5-0.

Wynik na 6-0 podwyższa Sławek Chopiak uderzeniem głową. Następnie indywidualną akcję przeprowadza Arek Majka i umieszcza piłkę w siatce. Wynik końcowy na 8-0 ustala wprowadzony parę minut wcześniej Szymon Mroczka.