Finał IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” już w tę niedzielę w Nowym Żmigrodzie!

Przed nami FINAŁ IV edycji „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”! Gospodarzem ostatniego festiwalu będzie Gmina Nowy Żmigród. W najbliższą niedzielę 19 czerwca wszystkie oddziały Beniaminka Soccer Schools, spotkają się na stadionie w Nowym Żmigrodzie, by rozegrać finał rozgrywek.

 
Cztery tygodnie temu rozgrywki odbyły się w Targowiskach na 3 festiwalu piłkarskim OBSSL, w którym uczestniczyło około 250 dzieci z oddziałów BSS z Rzeszowa, Krosna, Nowego Żmigrodu, Jedlicza, Głowienki, Targowisk, Miejsca Piastowego i Rogów oraz dziewczynki z Beniaminek GIRLS. Jutro drużyny Beniaminka udają się do oddziału w Gminie Nowy Żmigród, by tam zakończyć tegoroczną IV już edycję „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Ligi”!
 
Wzorem poprzednich festiwali nie notujemy żadnych wyników, nie prowadzimy klasyfikacji. U nas liczy się tylko dobra zabawa i uśmiech, a podczas rozgrywanych meczy można przećwiczyć wszystkie triki, dryblingi i akcje wytrenowane podczas zajęć w naszej Akademii. Liczymy także na to, że zobaczymy kolejne efektowne i nowe "cieszynki" po strzelonych golach, których jest coraz więcej!
 
Każdy zawodnik i zawodniczka za udział w „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Lidze” otrzyma medal puzzle, który w połączeniu z pozostałymi 3 medalami utworzy jeden duży pamiątkowy medal!
 
Festiwal „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga” organizowany jest dzięki współpracy ze Sponsorem Strategicznym Beniaminka, firmą PKN ORLEN, Sponsorem Głównym Energą z Grupy ORLEN oraz partnerami rozgrywek Gminą Miejsce Piastowe, Gminą Nowy Żmigród oraz partnerem technicznym rozgrywek – Football Challenge App.
 
 
Widzimy się już w tę niedzielę 19 czerwca na stadionie w Nowym Żmigrodzie na finale IV edycji festiwalu „ORLEN Beniaminek Soccer Schools Liga”!
 
turniejbeniam
 
289229687 391242529700649 6008442484544431978 n