Kolejne zwycięstwo Gaudium Łężyny. Tym razem z LKS Warzyce 3:2 [ZDJĘCIA]

Na boisko wychodziliśmy jako faworyt spotkania, co potwierdziliśmy szybkim wyjściem na prowadzenie już w 3 minucie, gdy Maciek Kurdziel świetnym podaniem uruchomił Michała Stachaczyńskiego, a ten ze stoickim spokojem zabawił się z bramkarzem, i wyprowadza nas na prowadzenie.

Po strzeleniu bramki, do naszej gry wkradło się wiele niedokładności, lecz nadal to my tworzymy więcej akcji podbramkowych i utrzymujemy się przy piłce. Rzut rożny w 30 minucie mają goście, i świetnym dośrodkowaniem popisał się zawodnik Warzyc, grając idealnie piłkę na głowę napastnikowi swojej drużyny, który dokonał formalności i posłał piłkę w siatkę. Od tamtego momentu przyjezdni zaczęli grać wysokim pressingiem, i w 35 minucie wywalczyli kolejny stały fragment gry, tym razem rzut wolny na około czterdziestym metrze, piłka kozłuje tuż przed naszym bramkarzem i wpada do siatki, goście wychodzą na prowadzenie.

Na szczęście prowadzenie gości trwa dosłownie 30 sekund, gdy to po rozpoczęciu gry od linii środkowej boiska, piłkę dostaje Kamil Szala, i w sytuacji sam na sam z bramkarzem, zwycięsko wychodzi nasz skrzydłowy !  Od tamtego momentu, w końcu nasza gra się ożywiła, i to my wyszliśmy na połowę przeciwnika. Lecz do pierwszej połowy żadna z drużyn, nie stworzyła klarownej sytuacji, i do szatni udaliśmy się z remisem 2-2. Druga połowa to minuty walki, wiele fauli, i sporo niedokładności u obu drużyn.

Do 80 minuty gra toczy się w środku pola, przez co bramkarze nie mieli za dużo pracy na linii bramkowej. Gdy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się remisem, w 90 minucie do głosu po raz kolejny doszedł nasz napastnik Michał Stachaczyński, który obsłużony podaniem przez Kamila Szale, wykańcza akcję nie dając żadnych szans bramkarzowi gości.

Drużynie z Warzyc dziękujemy za super mecz, i życzymy powodzenia w lidze !