Mieszkaniec Nowego Żmigrodu Waldemar Tokarczyk po raz kolejny w telewizji! Tym razem w teleturnieju "Giganci Nauki"!

Mieszkaniec miejscowości Nowy Żmigród Waldemar Tokarczyk po raz kolejny w telewizji! Tym razem weźmie udział w teleturnieju "Giganci Nauki", który zostanie wyemitowany jutro (21.05) o godzinie 15:30 w TVP Nauka. Waldemar Tokarczyk, pasjonat nauki i posiadacz niezwykłej wiedzy, będzie reprezentować Nowy Żmigród w starciu z innymi uczestnikami.

Teleturniej oparty na oryginalnym formacie TVP, dedykowany wyłącznie wiedzy naukowej, znakomite połączenie emocji i zabawy z edukacją i misją popularyzacji nauki. Każdy odcinek to jeden temat i jeden zwycięzca. Ten, który zna najlepsze odpowiedzi na pytania przygotowywane przez ekspertów, dziennikarzy i konkurentów.

Teleturniej, w którym liczy się wyłącznie wiedza. Dla zawodników to rywalizacja, dla widzów pełna emocji przygoda z zagadkami i tajemnicami nauki. Na zwycięzcę teleturnieju czeka tytuł Giganta Nauki i nagroda 20 tysięcy złotych. Teleturniej składa się z trzech rund i finału, wieńczącego dzieło. Zasady poszczególnych rund różnią się od siebie, punkty poszczególnych rund sumują się. - czytamy na TVP Nauka. 

Życzymy powodzenia ! 

tokarczyk23

Fot. screen FB Giganci Nauki TVP