Użytkownicy online
472
Wisłoka Nowy Żmigród zagrała sparing na Podhalu
Featured

Wisłoka Nowy Żmigród zagrała sparing na Podhalu

W dniu 1 lutego drużyna piłkarska z Nowego Żmigrodu udała się do Zakopanego na pierwszy zimowy sparing w tym roku , a przeciwnikiem był Klub Sportowy Zakopane.

Mecz odbył się w Centralnym Ośrodku Sportu, a stadion na którym rozgrywany był mecz znajduje się tuż obok Wielkiej Krokwi i jest najwyżej położonym stadionem w Polsce .

GALERIA:

10f74e14 9714 4b83 ab9d 9211ae5a2a7a

Dodaj komentarz

NowyZmigrod24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.

Wyślij
 

Masz temat?
Napisz do nas wiadomość!

facebook22