Użytkownicy online
565
Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w GOK Nowy Żmigród - Już w niedzielę!
Featured

Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w GOK Nowy Żmigród - Już w niedzielę!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 16 marca w Gminnym Ośrodku Kultury o godzinie 18:00! 

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie przygotował dl amieszkańców gminy wspaniały wieczór pełen muzyki, uśmiechów i radości! Na scenie wystąpi zespół "Indygo" w towarzystwie znakomitego zespołu muzycznego. 
 
To doskonała okazja, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn, spędzić miło czas i cieszyć się piękną muzyką.
 
Nie przegapcie tego wydarzenia! 
 
480969253 1041203358052971 5636962081824547096 n

Komentarze

0
TANCZACY Z WILKAMI
wtorek, 11 marzec 2025 17:55
ale piekny zespol jak i sama okolica
Like Like Cytować

Dodaj komentarz

NowyZmigrod24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.

Wyślij
 

Masz temat?
Napisz do nas wiadomość!

facebook22