Pompował oponę, doszło do wystrzału mężczyzna nie przeżył

33549ae24e8f9a0f4bddfa4309274deb LW czwartek 17 sierpnia przed godziną 13:40 służby ratunkowe zostały poinformowane o wybuchu opony na terenie jednego z domostw w Tylawie (gm. Dukla), nieopodal DK19. Poważnie ranny został mężczyzna, potrzebna była jego reanimacja.

Oplem wjechała w drzewa. Pasażerka poważnie ranna

Służby ratunkowe interweniowały w Równem (gm. Dukla) w nocy z wtorku na środę (25/26 lipca), gdzie doszło do poważnego wypadku. Kierująca oplem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zakończyła jazdę na przydrożnych drzewach. Poważnie ranna została pasażerka pojazdu.

Wypadek w Cergowej. Dwie kobiety ranne

Wypadek w Cergowej. Dwie kobiety ranneW piątek 14 lipca przed godziną 11:50 służby ratunkowe zostały zadysponowane do Cergowej (gm. Dukla) do wypadku samochodowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Na miejscu działania prowadzili medycy, strażacy i policjanci.

Teodorówka. Miał 3,5 promila, wjechał do rowu

Teodorówka. Miał 3,5 promila, wjechał do rowuKolejny pijany kierowca na drogach regionu. Tym razem w Teodorówce w gminie Dukla, 40-latek kierując oplem, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Jak się okazało, był pijany. Policjanci go aresztowali.

Zderzenie peugeota z fiatem

Dzisiaj po godzinie 11. na skrzyżowaniu ulic Floriańskiej i Piłsudskiego w Jaśle zderzyły się dwa samochody osobowe, w wyniku czego jeden z pojazdów przewrócił się na bok. 84-letni kierowca fiata z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Czołowe zderzenie samochodów osobowych

We wtorkowy poranek (11 lipca) na ul. Mickiewicza w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do jasielskiego szpitala trafiła jedna osoba. Droga powiatowa relacji Jasło – Brzyska jest obecnie zablokowana.

Dachowanie we Wrocance. Pijany kierowca trafił do policyjnego aresztu

wrocanka ijany kierowca artW sobotę (8 lipca br.) w godzinach popołudniowych w miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierowca poruszający się samochodem, oddalił się z miejsca zdarzenia, pozostawiając samochód w przydrożnym rowie. Okazało się, że prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu. 

Faliszówka. Mężczyzna raniony nabojem podczas jego rozbrajania

282733b05bc2ec1e4726345f9f092b8b XLDo zdarzenia doszło 4 lipca we wtorek na terenie jednej z posesji w Faliszówce (gmina Chorkówka). Ranny 61-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Policjanci pomogli rażonemu piorunem turyście

303 268212Krośnieńscy policjanci pomogli mężczyźnie, który podczas wędrówki w rejonie grzbietu górskiego „Przymiarki”, został rażony piorunem. Funkcjonariusze udzielili turyście pierwszej pomocy, sprowadzili go ze szlaku i przekazali załodze karetki pogotowia.