Wisłoka Nowy Żmigród wygrywa z Nowym Glinikiem 1:0

Wisłoka przywozi 3 punkty z trudnego wyjazdu. Dziś nasz zespół gościł na boisku w Gliniku Nowym. Pierwsza połowa to zdecydowane ataki Wisłoki i zdobywamy bramkę w pierwszych minutach meczu, po precyzyjnym strzale z 10 metrów Szymona Źrebca.

Ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2-0 , ale piłka o centymetry mija bramkę Glinika. Gospodarze raz zagrozili w pierwszej połowie ale kapitalnie na linie bramkowej broni Piotrek Kutrzeba. II połowa to zdecydowane ataki gospodarzy, ale gracze Wisłoki byli dobrze zorganizowani w obronie i przerywali każdy atak gospodarzy.

W doliczonym czasie gry zespół Glinika miał 100 procentową sytuację , ale znów w bramce Wisłoki świetnie broni Piotrek Kutrzeba wybijając piłkę na rzut rożny. Wynik już nie uległ zmianie i 3 punkty jadą do Nowego Żmigrodu.