Tempo Nienaszów wygrywa w Derbach z Zamczyskiem Mrukowa (2:1)

W rozegranym w niedzielę (10.10) meczu z Zamczyskiem Mrukowa drużyna Tempa Nienaszów wygrała 2:1. Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania meczu przez trenera Tempa Nienaszów Grzegorza Munię specjalnie dla portalu NowyZmigrod24.pl

Mecz derbowy rozgrywany z pełnym zaangażowaniem z obu stron był przeciętny. Dużo było walki, fauli, żadna ze stron nie chciał odpuścić. Uważam że w 1 połowie graliśmy przeciętnie i drużyna z Mrukowej szczególnie w początkowej fazie meczu była lepsza drużyna. Jednak to nam się udało strzelić gola i na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0. W 2 połowie uważam to my już byliśmy lepsi i mogliśmy mecz sobie lepiej ułożyć ale nie wykorzystaliśmy m.in rzutu karnego. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry i zorbil się remis. Dobrze że udało się strzelić bramkę po składnej akcji i wygraliśmy 2:1. Mecz ciężki, ale zwycięski i z tego się cieszymy.