Strzelanina w Jabłonicy Polskiej. Tempo wygrywa 6:1

W sobotnim spotkaniu "Tempa" Nienaszów z "LKS Cisy" Jabłonica Polska nie można było narzekać na brak goli. Nienaszów wygrywa na wyjeździe 6:1 Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowanie meczu przez trenera Grzegorza Munię specjalnie dla naszego portalu:

Na mecz wyszliśmy skoncentrowani wiedząc że drużyna z Jabłonicy jest bardzo mocna na swoim boisku. W 10 min. spotkania wychodzącego Wojtka Kiełtykę na świetna pozycje sfaulował obrońca gospodarzy za co otrzymał czerwoną kartkę. Rzut wolny na bramkę zamienił Kuciński Mateusz i dzięki temu mecz się dla nas bardzo dobrze rozpoczął. Później zdobyliśmy drugą bramkę i jedynie pod koniec pierwszej połowy drużyna z Jabłonicy kilka razy zagroziła naszej bramce. Natomiast po przerwie już całkowicie dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Szkoda poważnej kontuzji Łukasza Świątka.

LKS CISY Jabłonica Polska 1:6 (0:2) LKS Tempo Nienaszów

⚽: Wojciech Kiełtyka x2, Arkadiusz Majka x2, Mateusz Kuciński, Gabriel Gierlasiński
Skład: M. Jurczyk - E. Słota, G. Munia, K. Wietecha, K. Musiał - D. Romanek (85’ K. Tomasik), G. Gierlasiński (72’ K. Łukaszewski), Ł. Świątek (32’ A. Musiał) - M. Kuciński (61’ M. Gierlasiński), A. Majka, W. Kiełtyka (81’ R. Słota)

Za tydzień seniorzy na własnym terenie podejmą drużynę Wiki Sanok.