Wisłoka Nowy Żmigród przegrywa z Błażkową 4:3 [ZDJĘCIA]

Wisłoka przystąpiła do dzisiejszego meczu bez 8 zawodników z podstawowego składu, szansę gry dostali zawodnicy, którzy w tej rundzie grali mało, lub w ogóle.

I połowa to dwa celne strzały gospodarzy i 2-0. Początek drugiej połowy i gospodarze podwyższają na 3-0. Kiedy wydaje się że jest po meczu, Wisłoka strzela kontaktową bramkę za sprawą Adriana Kłosowskiego.

Jednak za parę minut tracibramkę i przegrywa 1-4. Ale znowu piłkę dostaje Adrian Kłosowski i pięknym lobem zdobywa bramkę. W 80 minucie Wiktor Gryziec wpada z piłką w pole karne, wykłada do Kuby Cyrana ,a ten z 10 metrów pakuje piłkę do siatki.

Ostatnie minuty to rozpaczliwe ataki zawodników Nowego Żmigrodu, piłkę meczową miał w 95 minucie Bartek Sowa, ale z 10 metrów minimalnie strzela obok słupka. Niestety na wyrównanie zabrakło czasu i Nowy Żmigród wyjeżdża Błażkowej bez punktów.