Derby gminy dla Wisłoki Nowy Żmigród [ZDJĘCIA]

Pewna wygrana w derbach Wisłoki Nowy Żmigród z Nowym Dworem Makowiska. Mecz Wisłoka rozpoczyna najlepiej jak może, bo w 3 minucie faulowany w polu karnym jest Adrian Kłosowski i pewnie jedenastkę wykorzystuje Sławek Chopiak.

Parę minut później Wisłoka podwyższa prowadzenie za sprawą Sławka Chopiaka, który dostaje podanie od Konrada Cyrana i z 10 metrów strzela w długi róg. Przed przerwą Nowy Żigród strzela jeszcze jednego gola po indywidualnej akcji Maćka Miśkowicza, mija obrońców i z bliska pokonuje bramkarza.

W pierwszej połowie zespół z Makowisk rzadko atakował i praktycznie nie było żadnego zagrożenia dla Wisłoki.Drugą połowę Nowy Żmigród rozpoczyna mocnym akcentem, z piłką w pole karne wpada Sławek Chopiak, mija kilku obrońców Nowego Dworu, wystawia piłkę na 5 metr do Kuby Cyrana, a ten pakuje piłkę do siatki.

Na 5-0 podwyższa Sławek Chopiak z rzutu karnego, a faulowanym w polu karnym był znowu Adrian Kłosowski.