Grad goli w Hankówce. Gaudium Łężyny wygrywają 9:1 [ZDJĘCIA]

Od początku dominujemy rywali i stwarzamy wiele sytuacji bramkowych. Pierwsza bramka wpada w 4 minucie, od słupka, po uderzeniu Macieja Kurdziela. Ledwie cztery minuty później wynik podwyższa Kamil Szala, uderzając piłkę główką, jest to pierwsze oficjalne trafienie Kamila w naszych barwach, i na pewno nie ostatnie.

BRAWO KAMIL ! . W 22 minucie po niezłym dośrodkowaniu Maćka Łukaszewskiego, piłkę do bramki pakuje Michał Stachaczyński. Rywale ledwo zaczęli grę od środka, a my już znajdujemy się w okolicach pola karnego Hankówki i po próbie strzału z przewrotki Macieja Kurdziela, ponownie bramkę zdobywa Michał Stachaczyński. W 30 minucie zostaje odgwizdany rzut karny, po faulu na Michale Kosibie. Pewnie wykonuje go Maciej Kurdziel. Długo nie czekamy na kolejnego gola, bo dwie minuty później trzecią już bramkę zdobywa Michał Stachaczyński. Pod koniec pierwszej połowy udaje się zdobyć bramkę przeciwnikom, ale do szatni schodzimy z wysokim prowadzeniem 1-6.

Drugą połowę ponownie rozpoczynamy od razu ze sporą przewagą i pierwsza bramka ląduje w siatce w 52 minucie po strzale Michała Stachaczyńskiego. Nasz napastnik strzelił jeszcze dwie bramki kolejno w 65 i 78 minucie, co dało ogółem sześć goli w jego wykonaniu

. Mecz kończymy wynikiem 1-9. Mogliśmy wygrać przewagą kilku bramek więcej, bo było wiele akcji, których nie udało się zakończyć strzałem. W każdym razie cieszy nas tak wysokie zwycięstwo oraz fakt, że mamy najwięcej (bo aż 17) strzelonych bramek w naszej grupie.

Gaudium Łężyny / Dziękujemy Katarzynie Kosibie i Natali Łodzińskiej za wykonanie fotorelacji