Policjanci odnaleźli mężczyznę, który zagubił się w lesie. To mieszkaniec powiatu jasielskiego

Niespełna cztery godziny trwały poszukiwania 21-latka, którego zaginięcie zgłosili jego współpracownicy. Mężczyzna wykonywał prace geodezyjne, między Dynowem, a Nozdrzcem. Mieszkaniec powiatu jasielskiego stracił orientację w terenie i się zgubił. Z pomocą przyszli mu policjanci.

Wczoraj, o godz. 14.30 dyżurny rzeszowskiej jednostki został poinformowany o zaginięciu 21-letniego mieszkańca powiatu jasielskiego. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna wykonywał na terenie Dynowa, odwierty w lesie. Jego współpracownicy utracili z nim kontakt około godz. 11.30. Zaniepokojeni tym faktem powiadomili policjantów.

Do poszukiwań natychmiast zostali zaangażowani mundurowi z komisariatu w Dynowie oraz przewodnik z psem tropiącym. Funkcjonariusze sprawdzili obszar, gdzie prowadzone były prace.
 
W trakcie prowadzonej akcji poszukiwawczej, przed godz. 18.30, policjanci odnaleźli 21-latka całego i zdrowego. Jak się okazało mężczyzna stracił orientację w terenie i się zgubił. Nie potrzebował żadnej pomocy i trafił pod opiekę kierownika firmy, w której pracował. 

303 262795

KPP Rzeszów